aboutus

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.
1
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: TUANBANG
Ilość pracowników: 50~60
Coroczne wyprzedaże: 20000000-30000000
Rok założenia: 1998
pc Export: 50% - 60%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Firma Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company założona w 1998 roku znajduje się w mieście Chungqing, które jest pod bezpośrednią kontrolą rządu centralnego.
Jako profesjonalny producent zgromadziliśmy ponad dwadzieścia lat bogatych doświadczeń w dziedzinie badań i rozwoju części i materiałów chłodniczych. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i profesjonalnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu jakość naszych produktów staje się coraz bardziej popularna wśród klientów.
Oprócz naszych głównych produkowanych produktów, nawiązaliśmy również długoterminową współpracę w zakresie strategii biznesowej z wieloma wiodącymi fabrykami, takimi jak wyroby z miedzi, materiały izolacyjne, czynnik chłodniczy, urządzenia chłodnicze, sprężarki prądu zmiennego, wszelkiego rodzaju różne narzędzia ręczne i inne części zamienne do urządzeń chłodniczych . Wszystkie te produkty i fabryki posiadają odpowiednie certyfikaty, takie jak WaterMark, Kitemark, CSA, SABS, TUV, WHI, WRAS, UPC, BV, CRN, CUPC, CE, RoHS, UL, 3C, CB, ISO9001 i inne

-02-
Historia

Założona w 1998 r. Firma Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company Limited rozpoczęła działalność w zakresie części zamiennych i narzędzi chłodniczych, początkowa wartość kapitału wynosiła cztery tysiące dolarów amerykańskich.

Po 20 latach rozwoju firma wykonała świetną robotę i wkroczyła w nową erę. Z kapitałem zarejestrowanym w wysokości 1,6 miliona, Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company Limited osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 16 milionów USD. Ponadto utworzyliśmy własną fabrykę do produkcji płyt warstwowych z poliuretanu i magazynowania w wiodącej fabryce miedzi, fabryce gazów chłodniczych i fabryce materiałów izolacyjnych.

Dzięki dużej zdolności produkcyjnej i surowym procedurom kontroli jakości zawsze zdobyliśmy zaufanie klientów i długą, stabilną współpracę biznesową. Do tej pory Chongqing Xincheng Refrigeration zapewnia zróżnicowaną geograficznie klientelę na pięciu kontynentach, z których każdy ma inne standardy i wymagania. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Eksportujemy do ponad 40 krajów na całym świecie, w tym do Australii, Brazylii, Finlandii, Niemiec, Włoch, Japonii, Portugalii, Hiszpanii, Korei Południowej, Szwajcarii, Tajwanu i Tajlandii. Nasza klientela zawiera jedne z najlepszych na świecie nazwisk w koszulach, koszulkach i odzieży.

Oprócz informacji o firmie powyżej, utworzyliśmy także oddział w Hongkongu, aby ułatwić mu realizację.

-03-
Usługa

Jako profesjonalny ekspert w dziedzinie chłodnictwa, jesteśmy najlepszym wyborem dla One-Stop Shopping i profesjonalnych konsultacji w zakresie potwierdzenia chłodnictwa.

Wierzymy, że po spotkaniu się z nami poczujesz się jak gość w domu.

-04-
Nasz zespół

Zespół R&D

Zespół produkcyjny

Zespół Warehousing

Zespół ds. marketingu

Zespół sprzedaży

Zespół obsługi posprzedażnej

Szczegóły kontaktu