aboutus

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.

Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd. Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Parts Co., Ltd.
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: TUANBANG
Ilość pracowników: 50~60
Coroczne wyprzedaże: 20000000-30000000
Rok założenia: 1998
pc Export: 50% - 60%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Założona w 1998 r. Firma Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company Limited znajduje się w mieście Chungqing, które jest bezpośrednio kontrolowane przez rząd centralny.
Jako profesjonalny producent zgromadziliśmy ponad dwadzieścia lat bogatych doświadczeń w badaniach i rozwoju części i materiałów chłodniczych. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi i profesjonalnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu jakość naszych produktów staje się coraz bardziej popularna wśród klientów.
Oprócz naszych głównych wytwarzanych produktów, nawiązaliśmy również długoterminową współpracę w zakresie strategii biznesowej z wieloma wiodącymi fabrykami, takimi jak wyroby miedziane, materiały izolacyjne, czynnik chłodniczy, sprzęt chłodniczy, sprężarka AC, wszelkiego rodzaju różne narzędzia ręczne i inne części zamienne do chłodzenia . Wszystkie te produkty i fabryki posiadają odpowiednie certyfikaty, takie jak WaterMark, Kitemark, CSA, SABS, TUV, WHI, WRAS, UPC, BV, CRN, CUPC, CE, RoHS, UL, 3C, CB, ISO9001 itp.

-02-
Historia

Firma Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company Limited, założona w 1998 r., Rozpoczęła działalność w branży części i narzędzi chłodniczych, jej pierwotny kapitał wynosił cztery tysiące dolarów.

Po 20 latach rozwoju firma zrobiła wielką szansę i wkroczyła w nową erę. Dzięki 1,6 milionom zarejestrowanego kapitału firma Chongqing Xincheng Refrigeration Equipment Company Limited osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 16 milionów dolarów amerykańskich. Ponadto utworzyliśmy własną fabrykę do produkcji płyt warstwowych z poliuretanu i utrzymujemy zapasy w wiodącej fabryce miedzi, fabryce gazu chłodniczego i fabryce materiałów izolacyjnych.

Dzięki silnym zdolnościom produkcyjnym i ścisłym procedurom kontroli jakości zawsze zdobyliśmy zaufanie klientów i długą stabilną współpracę biznesową. Do tej pory The Chongqing Xincheng Refrigeration obsługuje zróżnicowaną geograficznie klientelę rozmieszczoną na pięciu kontynentach, z których każdy ma inne standardy i wymagania. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Eksportujemy do ponad 40 krajów na całym świecie, w tym do Australii, Brazylii, Finlandii, Niemiec, Włoch, Japonii, Portugalii, Hiszpanii, Korei Południowej, Szwajcarii, Tajwanu i Tajlandii. Nasza klientela obejmuje jedne z najlepszych na świecie nazwisk w koszule, prześcieradła i ubrania.

Oprócz powyższych informacji o firmie utworzyliśmy również nasz oddział w Hongkongu w celu ułatwienia przekazywania.

Przed

Teraz

-03-
Usługa

Jako profesjonalny ekspert w dziedzinie chłodnictwa, jesteśmy najlepszym wyborem dla One-Stop Shopping i profesjonalnej konsultacji w sprawie potwierdzenia chłodzenia.

Wierzymy, że po skontaktowaniu się z nami poczujesz się jak gość w domu.

-04-
Nasz zespół

Zespół R&D

Zespół produkcyjny

Zespół magazynowy

Zespół ds. marketingu

Zespół sprzedaży

Zespół obsługi posprzedażnej

Szczegóły kontaktu